| anonim_4396 a întrebat:

Maine vine prietena mea la mine si ar vrea sa ne uitam la ceva film romance/comedy big grin imi puteti sugera niste filme dragute din aceasta catergorie in afara de twilight si titanic laughing? Multumesc de ajutor! Cel mai dragut film primeste funda tongue

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Stai sa ma mai gandeschee hee. titanic si the notebook raman oricum cele mai faine:X.am auzit ca si dirty dancing i ff fain,daca nu l-ati vazuthappy. altele ar fi:pride and prejudice,kate and leopold,atonement,jerry maguire,ever after, casablancawinking.nmu keam vzt pe toate, dar am auzit ca sunt bune.mie mi-a placut si the last song mult:X.dar nu e comedie...winking

4 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

The notebooklaughing

| FallenDemon a răspuns (pentru AleD):

Mda l-a vazut deja big grin

| FallenDemon a răspuns (pentru AleD):

Mda l-a vazut deja big grin

| Loving a răspuns:

Letters to juliet si comedie hall pass.eu as recomanda comediewinking