| lucian99 a întrebat:

O sa se amane vacanta de pasti?

Răspuns Câştigător
| Clauditza a răspuns:

Vacanta de paste a fost anulatã :O... doar in weekend stãm acasã :O http://www.fetesibaieti.ro/vacanta_de_paste_anulata.html :O

19 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu o sa se amane nimic.Informatia era o farsa, gluma de 1 Aprilie.Vacanta a inceput.

| Flav a răspuns:

Numai la vacante va e gandul.

| Malvina24 a răspuns:

E vacanta ai fost pacalit de 1 aprilie!

| User a răspuns:

Ma, tu pui botu' la tot ce se spune pe site?raised eyebrows. Era o "gluma" de 1 aprilie.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu, maine luam vacanta pana pe 12.

| Andreea_8014 a răspuns:

Da :-o
Se amana!
Nu-mi vine sa cred! sad ca voi chiar credeti mass-urile alea. aa si e 1 aprilieee love struck Deci. e pacalealaa :-)

Răspuns utilizator avertizat
| xlmpq a răspuns:

Nu

| Jonathan a răspuns:

Nu

| Locre a răspuns:

Nu Domne... ce-ti veni?

| Clauditza a răspuns:

Vacanta de paste a fost anulatã :O... doar in weekend stãm acasã :O :O

| Clauditza a răspuns:

Nustiu

| Pupily92 a răspuns:

Eu stiu ca luam vacanta saptamana asta, stam acasa o saptamana, si apoi... iar scoalastraight face

| andrei1555 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se amana, stai linistit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost o farsawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca se amana Pastele, altfel n-ar mai fi vacanta de Pasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Era doar o gluma facuta de 1 aprilie. happy

| cristi_3966 a răspuns:

Nu se amana vacanta
!