| Alecsandriii a întrebat:

O scurta intrebare, ce sa aleg intre:
GoPro Hero 1
GoPro Hero 2
GoPro Hero 3
Vreau ceva in raport calitate-pret, vreau sa fie ieftin si bunicel in calitate video sub apa/ afara

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Salut. cred ca ti-am mai raspuns la aceasta intrebare. Normal ca hero 3 este mai bun ca celelalte, dar te poti orienta catre camere mai ieftine care sunt de la producatori mai necunoscuti la aproape aceeasi calitate. eu iti recoman Evolio care este o firma romaneasca pe produse facute in China, dar de o calitate buna.

| Alecsandriii explică (pentru Live4Ride):

Da, mi-ai mai raspuns happy am pus aceeasi intrebare doar ca pe alte domenii