Întrebare recomandată | chiruav a întrebat:

Ce ati alege dintre o camera de actiune GoPro HERO simpla: http://bit.ly/1IdSyst si o camera de actiune SJCAM M10: http://bit.ly/1Rw72od. Eu unul nu ma uit la diferenta de pret, nici la faptul ca una are wi-fi si display, iar alta nu (GoPro nu are), ci la calitatea video (GoPro are calitatea video mai buna). Astept sfaturi si daca ati avut un GoPro HERO astept informatii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnimeKing a răspuns:

Prima variantă e mai bună. A avut un prieten și era foarte mulțumit.

| AnimeKing a răspuns (pentru AnimeKing):

Mulțumesc pentru fundă!

4 răspunsuri:
| Levelstar a răspuns:

Prima varianta

| JellyPie31 a răspuns:

Go Pro desigur. Este cel mai cunoscut brand pentru asta.

| KillerMZC a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune, acum depinde de tine, daca esti tipul care este innebunit dupa poze si vrea calitatea pozelor "WOW" iti recomand GoPro HERO. Daca esti genul care merge in multe excursii si vrei sa le trimiti celor apropiati, iti recomand SJCAM M10, Dupa mine calitatea pozelor facute de ambele aparate sunt foarte bune si asemanatoare.