| Alecsandriii a întrebat:

O scurta intrebare, ce sa aleg intre:
GoPro Hero 1
GoPro Hero 2
GoPro Hero 3
Vreau ceva in raport calitate-pret, vreau sa fie ieftin si bunicel in calitate video sub apa/ afara.

Răspuns Câştigător
| Live4Ride a răspuns:

Ceva ieftin si bun nu prea ai cum sa gasesti! poti sa iei ceva de la evolio daca vrei ieftin si filmeaza si sub apa si vine cu o gramada de acesorii fata de GoPro! daca totusi vrei GOPro ia GoPro 3 dac anul ai bani de 4. acum a aparut si 5, dar nu e diferenta mare si vine cu fff putine accesorii am vazut! Daca nu te intereseaza asa mult sa filmezi pe noapte merita si camera ultra HD 4K de la evolio care este cam 500 lei noua cred, dar care pe noapte fimleaza destul de slab. Nici GoPro nu filmeaza foarte bine pe noapte asa ca!

| Alecsandriii explică (pentru Live4Ride):

Mulțumesc frumos. Sa ai o zi faina

1 răspuns: