| anonim_4396 a întrebat:

O veche prietena, cand manca pizza isi punea tot kethupul din sticla si imi spunea:
"oare eu mananc pizza cu ketchup sau ketchup cu pizza?"
era foarte comicalaughinglaughing
voi ce parere aveti?:d

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Dupa mine manca kethup cu pizza kiss

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putea sa se inbolnaveasca de la atata chetchup.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelapisica a răspuns:

Daca inpepi cu ketcupu e ketcup cu pizza si daca incepi cu pizza e invers.
depinde ii e sete sau foame!
fundita?

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Teoretik ar fi eu mananc pizza cu ketchup ca doar nu pui pe ketchup pizzalaughing ar fi ff ciudat nici cred daca s-ar puteathinking

| ionela_7741 a răspuns:

Si tu ar fi trebuit sa-i raspunzi : da sigur il intreci si pe contele dracula cu atata ketchup laughing

| qDr0g a răspuns:

Ooo.cred ca i s-a spart burta de la atata chetcup:::happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy