| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Oameni buni, voi ati vazut ca la cauze nobile sunt 0 noi, ultima postata prin iulie! Sau la voluntariat ecologie sunt 2.Pe cand la adolescenti sunt in jur de 1000 pe zi, mai merge dar, de ex la dragoste si sex sunt cate 400 noi pe zi. Voua va place asta?

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Nu sunt de acord cu bubu, ajungi pana in punctul in care folosesti argumentele ca pe o scuza. Daca vreti rapid sa faceti ceva bun, e un sms de 2 euro pe care il puteti da la 858winking.
Din experienta mea de mic copil, am observat ca fix cei fara bani, napastuiti de soarta gasesc de obicei resurse sa ofere si altora. Depinde de sufletul fiecaruia si de ce prioritati are - sa merg cu masina, sa ies in oras, sa fumez sau sa salvez un copil de la moarte happy

| Valentin_5229 a răspuns:

Nu...As dori ca romanii sa fie mai "nobili" dar...Nici eu nu sunt cine stie ce dar macar ma straduiescwinking

Întrebări recente