| Addaa1998 a întrebat:

Care dintre urmatoarele caategorii preferi?
Categorii

Adolescenti
Afaceri & Financiar
Arta si Cultura
Auto & Moto
Beauty & Fashion
Cariera
Casa & Gradina
Cauze nobile
Benzi desenate
Conversatii
Dragoste si Sex
Educatie si Cultura Generala
Familie & Relatii
Filme & Seriale
Filesharing/linksharing
Gastronomie
Hobbies & Pets
Informatii Utilitare
Jocuri PC/online
Legislatie, Politic & Social
Muzica
Religie
Sanatate
Shopping
Sport
Stiinta si Filosofie
Tehnologie
Timp liber
Trivia/Amuzante
Totul despre TPU
Turism
Voluntariat/ Ecologie

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Beauty & Fashion
Conversatii
Timp liber
Totul despre TPU
Tu?

| Addaa1998 explică (pentru Esperança):

Aproximativ toate dar depinde de intrebare

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! 1/7/10/13/16/17/21/23/28 si 30 si mai intru si pe celelalte categorii, daca ma pricep, raspund, daca nu...paswinking
O zi frumoasa sa aihappy

| Addaa1998 explică (pentru caramela):

Mersii mult la fel si eu am aceeasi propunere

| CautNume a răspuns:

Conversatii, Filme & Seriale, Muzica
, Timp liber, Totul despre TPU si mai de mult intram si la Trivia/Amuzante.

| MrAngelus a răspuns:

Totul despre TPU si Muzica.

La Totul despre TPU este simplu, nu trebuie sa-ti creezi tu propriul raspuns. Ii ajuti pe utilizatori dandu-le informatii de aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

La muzca raspund in general la intrebarile legate de muzica rap/hip hop si topuri de melodii.

| MaliciousDeath a răspuns:

De obicei accesez Artă şi Cultură, Benzi Desenate, Conversaţii, Filme şi Seriale, Muzică şi Trivia/Amuzante.Rareori Religie, Ştiinţă şi Filosofie, Adolescenţi şi Beauty & Fashion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate,Informatii utilitare,Sport,Stiinta si Filosofie, Timp liber, Totul despre TPU, Conversatii, Familii si relatii.Acestea sunt cele pe care am intrat cel mai mult in ultimul an, cu toate ca in ultima vreme am mai tras chiulul pe la unelewhistlinghee hee.Mai intru ocazional si pe altele, totusi, dar ceva mai rar.