| LikeACandyxD a întrebat:

Oamenii chiar pot fi posedati?

15 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu, cei care par a fi posedati de fapt au probleme psihice.

| yaVanilla a răspuns:

Eu nu cred.

| IlegalSmile a răspuns:

Da chiar pot fi. happy.

| Musique a răspuns:

După părerea mea, da.

| bogdanrvd a răspuns:

Fiecare are modul lui de gandire, unii spun ca oamenii sunt posedati altii ca au probleme psihice. Asa ca vor exista mereu discutii pe tema asta... unii aducand argumente pentru religie altii pentru stiinta

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pot fi.

| papusica987 a răspuns:

NUUU.nu mai credeti prostiile asteastraight face sunt nebuni si de aia fac ca toti dracii...

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Nu pot fi, asta a inceput de la farsele cu ´´Exista vampiri si varcolaci´´ si au continuat si vor continua cu aceste farse pe oamenii cu probleme pentru a se amuza pe tema asta.(Asta presupun, dar poti asculta opiniile altora.)

| Differentx13 a răspuns:

Dawinking.

| AstroAlex59 a răspuns:

Da atunci cand energia lor rezoneaza in nivelele de jos, adica aproape de energia negativa.

| 96SeB96 a răspuns:

Da. am vzt multe cazuri pe discovery si creca inca mai dau pe la 11-12 noaptea.da nu ma mai uit, unele chiar ma sperie. laughing

| irina202333 a răspuns:

Ce intrebare retorica pui si tu...

| Marius_Bojani_1993 a răspuns:

Pai da pot fi....sunt alesi de catre demoni waiting asa ca poate fi oricare. poate si cel de langa tine laughing)))).....eu nu cred in asa ceva si din moment ce nu crezi nu are rost sa-ti fie fricabatting eyelashes :*

| anda_1747 a răspuns:

Da.

| gygyorggy a răspuns:

Categoric laughing