| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca oamenii posedati de,, diavol,, sunt graitori mari de adevar?

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu.
Tu crezi?

| danay72 a răspuns:

Nu,de multe ori vorbesc fără nici un înțeles.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca spui rugaciunea tatal nostru care esti in ceruri, o sa il vezi pe tatal tau lipit de tavanul bunicii tale, si o sa crezi ca este omul musca, deci da, asta e adevarul, eu sunt un demon venit din iad, si spun numai adevarul, chiar o sa il vezi pe omul musca daca faci asta, crede-ma pe cuvant, nu mint.

| Clorox a răspuns:

Nu exista asa ceva. Sunt posedati de prostie!

| ShaOfHatred a răspuns:

Daca o luam in mod biblic, Diavolul va spune minciuni pe care sa le crezi tu, sau adevaruri pe care trebuie sa le stii doar ca sa isi bata joc de tine.

| Porcusorul a răspuns:

Oamenii posedati de diavol sunt bolnavi psihic care necesita tratamente adecvate, nu sa fie torturati si improscati cu apa.