| ZaKid a întrebat:

OFER FUNDA LA URMATOARELE TREI INTREBARI ALE MELE (NU CONTEAZA DACA RASPUNDETI CORECT ) happy Vreau si eu un config pentru arme. (nu vreau sa imi dati site-uri de genul "generator config sau altele "
Urmatoarele mele cerinte sunt:

1) Pe tasta "0" sa fie "ak47, m4a1 si ammo full"
2) Pe tasta "9" sa fie "he grenade, 2x flash bang, smoke, defuse"
3) Pe tasta "8" sa fie "polar ( AWP ) si deagle + ammo full"

Multumesc.

2 răspunsuri:
| VvladCobianu a răspuns:

Am trei raspunsuri : 1. Nu Stiu 2. Habar Nam 3. Aoleu esti sigura ca sti sa scrii toate astea rolling on the floor

| hunter_8342 a răspuns:

Cauta pe net daca nugasesty nimic inseamna ca nu exista asaca bafta