| DemonWolf a întrebat:

Ok Am si eu o intrebare.Cum fac o fumigena. Adica majoritar stiu s-o fac. Trebuie folie de aluminiu mingi de ping pong parca asa faceam cand eram mic. Trebuie neaparat mingi de ping pong nu pot sa folosesc alt plastiac cum ar fi petu de la bidon? sau in ce alte feluri as putea face o fumigena fara mingi de ping pong. Astept raspunsuri dau funda big grin la cel mai bun raspus(P.S: O sa astept vreo 5 raspunsuri dupa ma hotarasc cui dau funda)

Răspuns Câştigător
| razeer a răspuns:

Eu inca mai fac si fac numai din ming de ping pong hai sa iti explic de ce. Mingea de ping pong are alta constructie de exemplu incearca tu sa dai foc la un pet, nu merge se topeste pe cand mingea de ping pong ia foc deci asta trebuie sa intrebi un chimist big grin cu constructia dar incearca dar iti zic eu ca nu o sa mearga si daca o sa mearga va scoate un fum dinacela puturos si nu va iesi mare lucru dar acum faci cum vreiwinking.(am si eu o intrebare pusa te rog daca poti raspunde-mi si mie.mersi)Si sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Uite asa; sa pui filmuletz cu grenada ta :))
http://www.youtube.com/watch?v=q-6gzzf5H-A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://youtu.be/ZbIbZyyQsfw
asta e mai tare

http://youtu.be/O0IfX-mINSE