| DanielaMe a întrebat:

Ok, deci intru intr-o criza, ma plictisesc nu mai am ce juca, prieteni mei mereu obsedati de calc d-abia ies p-afara, dati-mi ceva sa joc, de preferabil 3D, online, daca e de download usor de instalat, poate linkul unde gasesc jocul... Mrs!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Mai bine iesi afara si asa a venit vara,daca joci jocuri, joci si tu un painball, un zuma acolo un mario de plictiseala dar nu jocuri online pentru ca devii obsedat/a de ele si nu le mai lasi dupa aia

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Metin, Lineage, Fermavesela, Ourworld, GTA, Sims, fifa.
Astea mi-au venit acum pe moment thinking Sper sa-ti placa! O zi buna!happy

| Emmmiii a răspuns:

Imvu,Perfect World, Heroes of Three Kingdomns ^.^

| maryanu_8195 a răspuns:

Angels Online, Dekaron Online, Cabal Online sunt printre cele mai frumoase si jucate.