| anonim_4396 a întrebat:

Ok,deci m-am gândit să creez şi eu o pagină de facebook,probabil un simplu album,unde să postez imagini care m-au impresionat, picturi, fotografii...Aţi prins ideea.Nu prea vreau să devină o pagină de hipsteri, cu 'enşpe mii de like-uri, că oricum n-o să am timp pentru ea.Doar ceva simplu şi original.
Aveţi ceva sugestii pentru nume?

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Viaţă în imagini, Esenţă vizuală thinking

| Here4u a răspuns:

Păi poate cum ai spus și tu „Un simplu album".
Nici eu nu am o pagină. Chiar aș vrea să-mi fac una.

Răspuns utilizator avertizat
| Alcatel a răspuns:

Nu prea e legal sa folosesti arta altor persoane...

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Alcatel):

Ştiu şi eu asta, dar dacă specific sursa, pictorul, chestii de-astea, nu văd care-i problema.

| Alcatel a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Fie.un nume bun. Al-catel

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Alcatel):

Mfw:http://i.imgur.com/3QQ5t.gif
Da,faza cu albumul era doar o idee de moment.
... AAAANND It's gone.Thanks people.

| Alicutz a răspuns:

The simple one, Simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru, Simplu si original, Distractie fara sfarsit, endless fun. sper ca te-am ajutat

| Kissu22 a răspuns:

My life, This is me, Amintirile mele, N-ai tupeu sa te uiti laughing!