| Grimalkin a întrebat:

Okay ppl. ce filme gen sf, fantastic whatever stiti?
(gen Inkheart, Nanny McPhee, Bedtime stories? sau gen Harry Potter, The Golden Compass)

urgeeeen! imi trebuie pentru maine big grin

5 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Eu stiu doar unul care e suuper tare Race to witch mountain :X

| ToxiKat a răspuns:

The Chronicles of Narnia, The year one(super film), alex rider si mai kut

| ToxiKat a răspuns:

Jumper, underworld:rise of the lycans, death race si cam atat, ti-am dat filmele pe care le-am urmarit eu si mi sau parut super faine... sper sa iti placawinking

| danyyyel a răspuns:

Razboiul Mintii
Click(tot adam sandler)
Coraline
Night At Museum
G-Force(e frumos merita sa-l vezi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii fil, mul nanny mcPhee and the big bang?(partea a 2) e mama copiilor ei bine e o CU*VA mare! uite in ce filme apare
http://www.fulltubemovies.com/videos/player.php?id=60503&from=c