| IoAnAsSan a întrebat:

Oooo sa pun o intrebare cam idioata. dar ma rog.
Cand eram mica ma jucam un joc cu Tom si Jerry si parca as mai vrea putin sa imi traiesc copilarialaughing
Problema este ca nu stiu cum sa il gasesc!thinking
Era o chestie gen Mario. te urcai pe niste platforme si te urmarea o protezalaughing
Nu stiu daca il stiti dar...incercati!

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Daca te referi la jocul acela cu soldateii si paienjenii aia, da-mi id-ul tau de mess (pe privat) si ti-l dau eu...

| IoAnAsSan explică (pentru alecx4music):

Nu mai tin minte cum eralaughing
dar ti-l dauhappy

| IoAnAsSan explică (pentru alecx4music):

Deci la mesaje zice ca sunt membru junior si nu ma lasa. e evil_kid17@yahoo.com happy

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca nu e ala, ai aici de calc ceva jocuri online cu tom si jerry, poate e si ala http://www.qassimy.com/......mes/1.html

| Diana0001 a răspuns:

Hey imi puteti da si mie jocul acela cu Tom si Jerry? va rog? L-am cautat foarte mult pe net si nu l-am gasit niciodata! multumesc mult!