| yellowbubbles a întrebat:

P 21 iulie fac 13 any si nu stiu unde sa-mi fac ziua de nastere crying nu vreau intr-un local pu ca e cam scump si situatia financiara nu e pre ok acum si in plus stai doar 2-3 ore si gata.( a-sh fi vrut sa mi-o fac acasa dar fara parintsi dar asta nu e posibil.(( cred ca o parte din fete vor sta pe noapte dar eu vreau ziua sa mi-o fac cu toti prietenii, adica si baieti si fete... straight face va rog ajutati-ma! vreau si eu sa am macar acum cand fac 13 o zi de nastere care so tin minte mult timp, ca restul au fost toate acasa cu parintsii si cativa prieteni. P. S. sunt din Chisinau winking va rog ajutoor` =( :X dau funda di vot

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa-ti duci prietenii la o pizza, iar apoi cei care vor vrea sa mai stea, ori te plimbi cu ei prin oras prin niste locuri care le stii ca-s distractive, ori mergeti acasa la tine si petreceti acolo. O sa vezi, daca esti inconjurata de oameni dragi, n-o sa te mai intereseze unde iti faci ziua. happy
La multi ani!