| yellowbubbles a întrebat:

P 21 iulie fac 13 any si nu stiu unde sa-mi fac ziua de nastere crying nu vreau intr-un local pu ca e cam scump si situatia financiara nu e pre ok acum si in plus stai doar 2-3 ore si gata.( a-sh fi vrut sa mi-o fac acasa dar fara parintsi dar asta nu e posibil.(( cred ca o parte din fete vor sta pe noapte dar eu vreau ziua sa mi-o fac cu toti prietenii, adica si baieti si fete... straight face va rog ajutati-ma! vreau si eu sa am macar acum cand fac 13 o zi de nastere care so tin minte mult timp, ca restul au fost toate acasa. P. S. sunt din Chisinauwinking va rog ajutoor` =( :X dau funda di vot

2 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Hey,ce spui daca ati merge la un picnic cu totii? Va distrati bineeeee. Apoi poti continua acasa o petrecere in pijamale cu fetele.

| hapyyy a răspuns:

LA MULTI ANI! pai poti face o petrcere in pijama si baieti sa plece seara si sa inceapa mai de la pranz...si daca stai la casa, fa-o undeva unde sa nu auda tot ce vorbiti, poate in camera ta cu usa inchisa, sau la mansarda sau la subsol, daca amenajezi putin si pui niste saltale ca asta e misto la o pentrcere in pijama sa dormiti pe saltele si sa manacti prosti sa va uitati la filme sa barfitilaughing, chesti de genu, sau poti sa o faci intr-un parca, sau inchiriezi o camera la un hotel nu cont ce hotel si sa stati voi fetele acolo fara parinti... sper ca te-am ajutat, petrecere frumoasa