| menotyou444 a întrebat:

Pai toata lumea a zis ca castiga Spania si toti au pariat Spania dar ar fi culmea sa castige OlANDA cred ca atuncea toti raman cu o fata de neuitat laughing voi ce credeti de parerea mea laughing? adica s-ar putea intampla! GO OLANDA! TIN CU OLANDA big grin

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu pot sa uit ca unul a pariat 500. 000 de euro pe nemti in meciul cu spaniolii. A pierdut o avere. Aceste meciuri nu sunt de pariat sute mari decat daca iti permiti cu adevarat. Sau eventual pariezi pe amandoua happy

E posibil sa invinga Olanda dar parca Spania e favorita. Sa nu uitam ca i-a facut pe nemti sa para niste invatacei. Olanda a castigat cu Uruguay prin noroc. Uruguay merita sa joace finala, asa cum am dorit de la inceput. Aceasta echipa sud-americana a demonstrat ca mi-a meritat simpatia. Le port un respect enorm. Pentru mine ei sunt finalisti in locul Olandei. Deci practic Spania joaca singura pentru ca Uruguay s-a retras.

| Zoki a răspuns:

Go Spania! si Shakira e cu ei tonguetongue

| adryanb27 a răspuns:

Portocala mecanica va castiga cu 2-1

| AllieGlam a răspuns:

Fortzzza Olandaaa!

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Nu stiu daar eu imi doresc sa castige olanda fiindca locuiesc aici:X:X:XX:X: