| YTBDrawingBase a întrebat:

Pana la ce stadiu poate evolua omul in domeniul tehnologiei?

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Pai gandeste-te ca acum, folosindu-ne doar 3-5 % din capacitatea creierului, am fost in stare sa facem nave spatiale, sa aselinizam, sa facem clone, sa depasim viteza sunetului de X ori, sa cream calculatoare de mii de ori mai inteligente decat noi si cate si mai cate. Daca ne-am folosi creierul 10 %, nu mai mult, cred ca am fi in stare sa colonizam tot Sistemul Solar si am sta pe chat cu prietenii nostri, extraterestrii.

4 răspunsuri:
| YTBDrawingBase explică:

Cu siguranta shinako

| shnako a răspuns:

Ohoooo, nu suntem nici macar la 1% din dezvoltarea care poate avea loc. Nu-ti fa griji, nu ajungem noi sa vedem limita aia tongue

| midnight a răspuns:

Cred ca pana la autodistrugere...

| BăiBăiatule a răspuns:

Imaginatia e singura limita