| KlaudyaAddha a întrebat:

Pana la urma cand incepem scoala dupa Paste? Marti sau miercuri? Ca au anuntat astia la TV ca ministrul educatiei a prelungit vacanta cu o zi, dar la o stire zice ca vom incepe, dupa shimbare, miercuri, iar la alta stire ca vom incepe marti. straight face

9 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Miercuri,daca erau destepti mai lasau inca 3 zile de vacanta si ne dadeau 2 saptamani...

| sunset a răspuns:

Incepem miercuri, chiar in dupa amiaza asta m-a sunat diriginta mea sa imi spuna.

| LoveMadScience a răspuns:

Cred ca incepem miercuri.

| LenaCresida a răspuns:

Miercuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepem scoala miercuri

| Bike_Banesto_1985 a răspuns:

Eu sunt la gradi...

| Ioana_1500 a răspuns:

Eu credeam ca marti, dar m-am informat de la diriga si incepem miercuriwinking

| Ioana_1500 a răspuns:

Eu credeam ca incepe marti, dar m-am informat si incepe miercuriwinking