| GEORGE5067 a întrebat:

Cand incepem scoala marti sau miercuri? Ca la TV sa anuntat ca miercuri...

Răspuns Câştigător
| Katomi a răspuns:

Miercuri.asa ca bucua-te ca mai ai o zi in plus de stat acasa laughing

4 răspunsuri:
| RoSoul a răspuns:

Miercuri...sa fie clar.Doar pentru clasele I-VIII, liceu si scolile postliceale.Faza proasta e ca e foarte probabil sa recuperam, dar nu se ste sigur. Oricum... MIERCURI incep orele.

| carocarolina a răspuns:

Miercuribig grin

| aditop a răspuns:

Miercuri uitete aici si convingete : http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131 sper sa te lamuresti:D

| sergiulica_3434 a răspuns:

Miercuri