| Poinsettia a întrebat:

Parerea voastra:
Blogger sau WordPress? De ce?

Răspuns Câştigător
| nataliam a răspuns:

Nu stiu, eu am wordpress. si am avut si blogger si nu se compara. wordpress este perfect pentru mine! are mai multa functionalitati, nu m-as intoarce la blogger niciodata!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.yoyolino.com/......press.html

Eu apreciez mai mult Blogspot. Singura insuficienta e cea legata de comentarii. In rest tot ce vreau imi e asigurat.

| Zoki a răspuns:

Blogger... Este mai normal...

| Poinsettia explică:

Karellen, e a doua oara cand intreb. Si intreb pentru ca nu am primit prea multe raspunsuri. Ai vreo problema cu asta?

| karellen a răspuns:

Wordpress. are mai multe functionalitati
a mai fost intrebarea asta de nu stiu cate ori