| Future1234 a întrebat:

Blogger sau wordpress?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Blogger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blogger.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Wordpress e mai complex.

| Andreeac33 a răspuns:

Wordpress este mai complex, elegant si mult mai cautat.Bafta!

| Future1234 explică (pentru Andreeac33):

Mersi,dar. nu stii vreun tutorial de a-l face fain.Adica sa fac blogul cu un design frumos.

| Andreeac33 a răspuns (pentru Future1234):

Din pacate, nu.Eu am dar nu prea intru.I-am atasat o tema si cam atat.Scrisul face tot.

| Martina7777 a răspuns:

Eu mi-am facut un blog pe blogger.Mi se pare mai bun blogger si folosit de mai multe persoane. Poti incerca s-a iti faci cont pe blogger si daca nu iti place, iti faci blog pe wordpress.