| Andreeaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

PARIU CU VIATA: De ce a fost Vlad asa rau in lumea in care Mos Craciun a trimis-o pe Ioana?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai...
Toata lumea era schimbata, exact opusul.
Vlad ...inainte era un baiat bun, linistit fara prea multi bani.
Dar in lumea in care a intrat Ioana, el era plin de bani ...rasfatat...
Si...cum spuneam este exact opusul, deci Vlad. dintr-un baiat bun si simplu, a devenit baiatul rasfatat si plin cu bani.

2 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Intrebarea asta si-a pus-o si Ioana, da' Mosu nu a vrut sa-i raspundahee hee.N-ai observat ca toate personajele aveau un caracter opus in lumea aceea decat in lumea realahappy? Oricum episodul a fost foarte dragutlove struck

| LoveeYouuSweety a răspuns:

Pentru ca a fost rasfatat, pentru ca era plin de bani, pentru ca il avea pe taicasu si isi pemitea orice x_x.
P.S. : Cel mai tare episood! :X