| MisteriousMan a întrebat:

Buna all! Am mare nevoie de ajutorul vostru. Promit ca raman datoare cu liek-uri si tot ce vreti voi. Daca ma puteti ajuta, sa dati un like? Deci: mai intai intri aici : http://www.facebook.com/Pariucuviata si dai in jooos pana ajungi la: Cu ocazia Craciunului, avem pentru voi un cadou: o noua intrebare in concursul nostru!

"De ce a fost Vlad asa in lumea in care Mos Craciun a trimis-o pe Ioana?"

Primele 20 de raspunsuri care strang cele mai multe like-uri castiga o vizita pe platourile de filmare "Pariu cu viata".

Craciun fericit! si dai un like la raspunsul lui alle alezzuts, multumesc!
Cum am mai spus, raman datoare, cu funda si vot si ce vreti voi! Multumesc

2 răspunsuri:
| Zapacitax a răspuns:

Dau eu likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :XXXXXXXXXXXXXX

| Zapacitax a răspuns:

Dau eu likeeeeeeee ^^^^^^