| Cristian2003 a întrebat:

Pe Amzaon pentru Romania gasesto produse mai bune, mai convenabile la pret decat la Altex si cat este transportul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu exista Amazon pentru Romania, firma Amazon este americana!
https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_(company)

In al doilea rand, produsele lor nu pot fii mai ieftine decat le cumperi din tara, mai ales ca, tot ce cumperi peste $100 la vama de intrare in tara, te pun sa platesti taxe de import si TVA de 19%. NU uita ca mai platetsi si transport internationala, care costa destul de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amazon pentru Romania?!

| Efan77 a răspuns:

Undeva la 25-50 $/€