| MrsBrunetzyka a întrebat:

Pe cat incepe pana la urma scoala?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cursurile se reiau pe 12 septembrie 2011.
Succes în noul an școlar!
Pa, pa.

| Artemisia a răspuns:

Heya.
Scoala va incepe pe 12 septembrie anul acesta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy uite ce te intereseaza pe tinesmug
Anul scolar 2011 - 2012 va fi organizat, ca pana acum, in semestre: primul incepe luni, 12 septembrie 2011, si se incheie vineri, 23 decembrie 2011, semestrul al doilea va dura de luni, 11 ianuarie 2012 pana vineri, 22 iunie 2012, cu o vacanta de primavara de doua saptamani in loc de una, in intervalul 7-22 aprilie 2012.

| Siracuzia a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| Lynna a răspuns:

Eu stiu ca pe 12 fiindca au zis ca scoala trebuie sa inceapa luni si sa se termine vineri. Deci incepe pe 12 si se termina pe 23.

| FriendsShow a răspuns:

Pe 12 septembrie 2011, funda?

| Oanna96 a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| SEBASTIANDER a răspuns:

Pe 12 semptembrie trebuie pe 1 septembrie dar s-a schimbat si tot pe 12 septembrie va incepe

| Ancuta7878 a răspuns:

Pe 12. lunea!

| Costa1 a răspuns:

Ecaterina Andronescu: Scoala incepe pe 14 septembrie funda...te rog

| emima a răspuns:

Eu stiu ca pe 12 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 septembrie

| DANU_4412 a răspuns:

1 septembrie

| DANU_4412 a răspuns:

La noi an Moldova ancepe pe 1 septembrie dar la voi nu stiutiu poate pe 12 poate pe 14!?

| oana_4507 a răspuns:

Pe 12 septembrie winking

| Smiilee a răspuns:

Pe 12 septembrie. Iti garantez happy.

| Nicol_4258 a răspuns:

12 septembrie