| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Cum se va incepe scoala pana la urma?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii atent azi la știri - anunță detalii (așa au promis)

| aneliram a răspuns:

Cum o vrea nene Orban.

| Musca88 a răspuns:

Cu lacrimi.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Anul scolar 2020-2021 va incepe pentru elevii din noiembrie pe 14 septembrie, conform celor 3 scenarii: verde (toti elevii din localitate merg la scoala), galben (elevii din clasele 0-4, 8, 12 vor merge conform primului scenariu, iar restul jumatate acasa, jumatate la scoala), rosu (online, acasa)
Mai jos ai atasat un ghid lansat de minister azi, dupa care institutiile de invatamant vor functiona!
https://www.digi24.ro/......an-1361430

| ionutx02 a răspuns:

Scoala incepe luni, 14 Septembrie. Majoritatea elevilor se vor duce fizic la scoala. Doar in unele cazuri se vor face ore online. Toate acestea se vor intampla cu niste conditii, bazat pe mai multe scenarii.

Mai multe detalii: https://www.libertatea.ro/stiri/structura-anului-scolar-2020-2021-2848838

| Biciclistul5242 a răspuns:

Cu pepsi glass! Yeyyy fix de asta am avut nevoie!