cami
| cami a întrebat:

Pe ce loc a fost Elena Gheorghe? cine a prezentat punctele Romaniei? .am stat atat si pana la final. m-am culcat... aa si stie cineva cate puncte a avut? am avuzit ca ar fi castigat Norvegia. voua v-a placut? a votat cineva dintre voi la Eurovision? astept rasp voastre cu nerabdare. daca se poate, incercati sa raspundeti fiecarei intrebaritongue

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

A fost pe locul 19
punctele romaniei a fost reprezentata de alina sorescu
a avut 40 de puncte, am primit de la : spania7, macedonia5, turcia5, serbia2, cipru2, portugalia2, irlanda2, moldova 12 si azerbajan3
da a cantat misto norvegia, mi-a placut

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Noroc cu moldova care ne-a dat 12 puncte ca altfel ne calificam pe primul loc de la coada blushing

| Sara a răspuns:

Pe locu 19
moldova ne a dat 12
cipru cateva puncte... spania
parca thinking dezamagire totala
nu am votat la eurovision. n am avut ce. sincer mie mi a placut islanda nu norvegia shame on you

| tukhey23 a răspuns:

Poi de ce sa ma duc la eurovision cand pot, face altceva util?
In Romania, nu avem ''material'' si chiar daca avem, talhari de TVR. ii baga pe aia care vor ei.Si sincer castigam... unde naiba organizam noi, un show de asa mare ''anvergura"? Sa fim seriosi. nu avem ca aia, sali, stadioane.Pe scurt suntem saraci... bine ca nu am castigat, ne facem de rashee hee

| tukhey23 a răspuns:

Delight:am nr lui de telefon, il vrei?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut tipul din norvegia :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe locul 19... dar mai bine statea acasa k asa sa facut de rasstraight face... mi-au placut turcii a fost ce-a mai frumoasa piesa... dar nu parerea noastra conteaza .cum a mai spus cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce loc a fost romania

| mIsTeR a răspuns:

A fost pe al 19 loc cu 40 de puncte:-)

| mIsTeR a răspuns:

Da e adevarat a castigat Norvegia....eu din pacate nu am votat...

| Alexa_1033 a răspuns:

Pe locul 19 Romania cu 40 de puncte. f slabi cotati.desi parerea mea mel noastra e superba si am fost sub-clasati sub un nivel cu mult sub asteptarilor noastre. speram totusi sa prindem locul 3... mie unul nu mi-a placut norvegia...melodia noastra a fost mai buna k a lor... dar asta e... speram si iar speram degeaba:d