| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ascultati muzica, dimineata cand va treziti?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O ascult non stop, cat timp sunt treaza. Fara muzica viata ar fi fost mult prea seaca, lipsita de gust, iar eu ador sugar and space.winking

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da in drum spre lucru

| Once21 a răspuns:

N-am timp, ma scol foarte tarziu, abia pot sa ma imbrac. laughing Dar ascult in drum spre scoala.

| Clauditza21 a răspuns:

Eu una da, ma face sa ma simt mai bine si sa fiu mai energicabig grin...Muzica e un lucru benefic pentru mine.

| ellena11 a răspuns:

Da:X. daca nu ascult nu sunt in apele mele.cateodata mai dau si drumul la calc.cand ma trezesc la 5tongue

| icetearsboy a răspuns:

Clar... fara ea nu se poate big grin