| Fiction a întrebat:

Pe ce site-uri pot sa intru cand ma plictisesc?

10 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Facebooklaughing

| Resurrection a răspuns:

Ai putea sa intri pe chaturi pentru a socializa cu persoane sau pe site-uri de jocuri sau bancuri care sa te amuze.

O seara frumoasa!

| MaxKiller911 a răspuns:

Doza de has

| Lykan a răspuns:

Pe facebook unde sant jocuri pe youtube vezi clipuri amuzante

| betty678 a răspuns:

Daca iti plac desenele amuzante intra pe www.animekage.com si ai acolo seriale japoneze sa te tot uiti. Iti dau o sugestie intra pe google si scrie Vampire Knight sez.1 ep.1! E cel mai tare serial de anime japonez pe care l-am vazut(dupa Naruto)... Fundita?

| GeaninaNicoleta a răspuns:

Pe facebook mess

| ღSecretღ a răspuns:

TPU, facebook, yahoo, twitter, 990(.ro poti sa vezi orce film online) etc... happy

| scr a răspuns:

Pe youtube gasesti mereu ceva interesant.
De exemplu:
http://www.youtube.com/watch?v=jXRnmKoclg8