| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri pe care sa intru cand ma plictisesc. happy

Cine imi da cel mai frumos site primeste fundita love struck

Răspuns Câştigător
| ioana147 a răspuns:

Hi5, Facebook, MySpace, iOrbix, y8, Lumeaemica, ejocuri.
happy

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Virtualpiano.net

| ionica56 a răspuns:

Scuze cati scriu aicia da nu a mers imi scrie eroare de cod. oare dc?

| Ovy81 a răspuns:

Www.billboard.com/ cele mai noi stiri despre vedete, muzica de toate genurile+ca poti asculta melodiile de pe site, antiplictiseala!;)

| eduard89 a răspuns:

Www.chatroulette.com ( fa abstractie de obsedatii sexuali si o sa ai parte de foarte multa distractie ) www.omegle.com ( acelasi tip de site dar cu mai putini obsedati )

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Poti sa te duci www.peteava.ro si acolo gasesti o groaza de filme si desene mai ales de pe diney channel! Sau du-te pe www.gamesgames.com sau pe www.gooogle.ro si scrii acolo ce vrei.Sau uite cel mai interesant site cu cele mai bune si frumoase jocuri : www.ejocurigratis.ro! Acolo sunt cele mai frumoase jocuri:naruto, h20, cake mania 1, 2, 3, farm mania 1, ben 10, hannah montana, selena gomez, burger restaurant 1, 2, 3, 4, jocuri cu coafeza, si cu restaurant.Sunt mai multe jocuri acolo! Sunt multe, multe, multe!