| Yahoo965 a întrebat:

Pe ce stati pe Internet la ora de informatica, cand va spune sa faceti ce vreti?

14 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Pe www.cam4.com, avem weburi si nu ne vede profa :)

| Iamnotme a răspuns:

La mine se intampla o data pe an asa ceva, dar atunci stau pe facebook laughing

| OnuOnulică a răspuns:

De obicei eu stau si fara sa imi spuna cineva laughing
Ma uit pe diferite situri...ma joc jocurii cu pirati/fifa/pes...

| Northern a răspuns:

Eu nu am o asemenea posibilitate.As vrea eu...

| kzd a răspuns:

Noua ne da 2 daca stam pe internet la informatica laughing voi sunteti norocosi! pace!

| Barbiiiedoll a răspuns:

Facebbok, mess si youtube laughing

| aaaaa_8179 a răspuns:

Cand faceam informatica si ne lasa sa ne jucam, ne bagam mai multi faceam un server si jucam Cs )))))

| sbafbsvlisach a răspuns:

Pe jocul:Fireboy and Watergirl.Il iubesc pur si simplu

| WhothefuckamI a răspuns:

Eu sincer stau pe facebook, ori ne uitam toti la un video haios, ori ma joc pe miniclip.

| Mihut_Iulian_1990 a răspuns:

Pe facebook happy

| RealBoss04 a răspuns:

Pe CS, Pe metin2 ro, Pe Facebook, Pe Omegle, Cateodata pe TPU, Youtube....etc....Funda?

| xNightx7 a răspuns:

Facebook, Drakensang, Tanoth, The West

| edy023 a răspuns:

De pe wi fibig grin

| georgi141 a răspuns:

Facebook laughing)

Întrebări recente