| vpsdavidvps a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti ce vreti sa faceti in viata, variantele fiind informatica sau sport(baschet), ce ati alege?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar este cazul tau, nu al nostru.
Eu as alege informatia si as face si sport, pe langa big grin

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Orice consider, dar domeniul tehnologic poate fi o sursa buna de venit daca ai ceva inteligenta si imaginatie.

| Dismally a răspuns:

Informatica clar, cu sportul foarte putini reusesc sa faca ceva in viata, informatica iti ofera mai multe sanse.

| PainTech a răspuns:

Informatica.
Dar tine cont că asta e alegerea mea, nu a ta.

| NotNamed a răspuns:

Ceea ce ma pasioneaza. Pe mine ma pasioneaza informatica si as vrea sa dezvolt o meserie din asta deci raspunsul pentru mine e destul de clar. Daca pe tine nu te pasionează niciuna nu te mai chinui sa daci o meserie din asta. Nu vei da un randament bun, se va așterne monotonia si cu timpul te vei plictisii si vei dace lucrurile obligat. Fa ce.ti place.