| fetelerebele a întrebat:

Buna voi ce faceti de craciun? ce vreti sa primiti? si ce muzica ascultati in general ruby, taylor swift, avril large si mai ce /? voi ce face-ti pe internet pe ce pagina stati cel mai des? cine asculta mine de talyor swift?

3 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

De craciun stau acasa. Vreau sa primesc... o masina:devil)). Nu asculti ce ai zis tu mai sus, dar ascult Skrillex, Eminem, Tupac, blablabla. Pe internet imi pierd vremea... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu ce sa fac, acasa cu familia si cei dragi sau o sa fiu plecata, nu m-am hotarat inca ce voi face de Craciun.
De primit nu-mi doresc sa primesc ceva anume, iti spun ca daca am sanatate si linistie sufleteasca imi este de ajuns, nu-mi mai trebuie nimic altceva.
In general ascult muzica usoara, ceva care sa ma binedispuna de fiecare data, imi place Taylor Swift.
Cel mai des stau pe site-uri cu diverse retete de mancaruri, dulciuri si TPU.
Te pup!

| asclepius a răspuns:

De craciun te dai cu sania. si atat... a si gasesti un ferrari sub brad desigur