| мιcυтѕαααα a întrebat:

Pe chat-uri nu poate afla nimeni unde locuiesc? Nimeni, nimeni? Nici macar cei abonati, inregistrati...etc? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar administratorii stiu adresa ta IP si dupa ea se vede doar orasul nu si adresa ta insa sunt alte metode prin care pot afla neoficial si alte date dupa adresa IP insa nu pot spune cum.
Userii de aici nu pot afla adresa ta IP, administratoru nu le furnizeaza aceste date sub nicio forma decat politiei in cazuri speciale, nu-ti face griji.

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Absolut nimeni. happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ba da. Toti cei carora le-ai spus unde locuiesti. Plus hacker-ii care, in 5 secunde, iti afla si numarul de la pantofi al strabunicii.

| Scherimuvi a răspuns:

Nu pentru ca contul tau este privat

| FesCuDungi a răspuns:

Depinde de datele pe care la furnizezi la activarea contului pe acel chat/site!

| EuPentruToti a răspuns:

Posibil sa poata afla decat orasul(ex:Bucuresti), adresa in niciun caz
Depinde si ce chat...
Funda? xD

| sensa a răspuns:

S-ar putea sa se poata.depinde cat de priceput e cel care vrea sa afle.asa ca ai grija pe cine superihappy si ce date dai despre tine.

| Wooky a răspuns:

Nu,nu poate afla nimeni unde locuiesti.Doar daca le spui tu.

| AlinaBarbi09 a răspuns:

Nu

| Lavi15 a răspuns:

Nu credthinking, doar daca le zici tu sau ai postat pe contwinking

| Phenomenon a răspuns:

Pai depinde, daca vrei sa scrii tu unde locuiesti da, dar daca nu scrii n-are de unde sa afle.