| mika a întrebat:

Pe cine ati vrea sa vedeti in toamna asta, dintre vedetele noastre sa participe la "dansez pentru tine ". sa nu-mi spune-ti si voi "Bianca Dragusanu" ca ma dau cu capul de birou

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Pe mine.:d

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Paula Seling. love struck

P. S. doar ca ma indoiesc, ca ea va accepta.winking

| Bacemi a răspuns:

Pe Lavinia Sandru tongue

| cornculapte a răspuns:

Bianca Dragusanu.

| mika explică:

Mi-ai putea da un link sa vad cine au fost alesi? pe saitu acasa n-am vazut nimiclaughing

| mika explică:

Da mistolaughing

| Bii26 a răspuns:

Bianca Draguşanu la,, Dansez''? Nici nu mă gândeam. Mă gândeam la Adela Popescu.Răzvan Fodor, Virgil Ianţu. Dar îţi spun clar cine a fost selectat să participe. Intră pe site-ul Acasă Tv şi afli.
Pa, pa

| pauladrian a răspuns:

Lavinia Parva sau Rocsana Marcu. Cele mai frumoase femei din show-biz.

| iuli a răspuns:

Inna

| stillhartu a răspuns:

Bianca Dragusanu

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Vedete.thinking razvan fodor. :X

| alisa05 a răspuns:

Adela Popescu, inna, thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii vreau pe Dan Balan(mai aleshee hee)si pe Paula Seling, dar sunt sigura cam 99% ca nu se vor complica ei cu asemenea emisiunehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mircea Badea, Serban Huidu, Tudor Chirila, Dan Negru, Gabriela Cristea, Andreea Raicu, Alexa(reportera kiss tv si fosta concurenta megastar) si Andreea Raicu. Misto, nu?batting eyelashes