| lovelala a întrebat:

stie cineva care sunt vedetele de la dansez pentru tine sezonul 13? stiu ca este bianca dragusanu sandra izbasa, pavel stratan. xonia si nicoleta luciu da inca 3 care-s alea? da-u funda!

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Le ai aici: http://www.ziaremondene.ro/......-foto.html Fundita pentru primul raspuns?

| lovelala explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Mai trebuie o vedeta dar nu conteaza mersi pentru informatii!

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru lovelala):

Mersi mult....si eu ma uit la Dansez pentru tine, de abia astept sa inceapabig grin, incepe in septembrie?