| wekinzsianimale a întrebat:

Pe cine preferati mai mult pe Selena Gomez sau Demi lovato? Eu o prefer pe Selena Gomez dar voi?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Sely.este draguta, inteligenta, buna si este foarte simcera cu fanii ei.Nu s-a drogat ca Demi.Din aceste motive imi place mie Selena.

6 răspunsuri:
| curlyhair a răspuns:

Da selena este draguta...dar nu sincera cu fanii ei cum a spus annete[si-a mintit fanii cand a spus ca ea sg a compus melodia Who Says]si demi nu s-a drogat, miley a facut astastraight face
dar mie -mi place de demi, miley si selena[nu am o preferata]

| AndreiDoMino a răspuns:

Selena Gomez!:*

| Andra2012 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult Selena Gomez pentru ca canta foarte bine, joaca in seriale foarte bine si este draguta si buna la suflet! E favorita mea!

| wekinzsianimale explică:

Eu ciar credeam ca toti o sa raspunda selena

| emy_9201 a răspuns:

Selena Gomez