| YumiSukinanda a întrebat:

Pe conquiztador te poti juca 4 jocuri in 30 min? sau daca inchizi calculatorul si ai 3 stelute pe conquiztador inseamna ca urmatoare zi nu le mai ai? va rog e urgent?!

Răspuns Câştigător
| ERIS a răspuns:

Eu sunt pe Conquiztador si joc in fiecare zi si mi s-a intamplat ca aveam 6 stelute si a doua zi jnu le mai aveam. as se intampla si cu craniile de mort. daca ai facut 7 stelute si dupa aceea mai castigi un joc iei coronita care iti ramane mereu. FUNDA? Orice nelamurire de conquiztador e binevenita!

1 răspuns:
| LiviuBla a răspuns:

Deci stelutele de care zici tu, sunt cele castigate din meciuri si stelutele sunt cum ar fi ce ai facut in ziua aceea, stelutele tin numa ziua in care ai castigat. Spec ca ai inteles ci te-am ajutat.

Întrebări recente