| SucDeGuava a întrebat:

Cum de fac cateva stelute pe conquiztador, iar ziua urmatoare arata ca nu mai am nici una?

Răspuns Câştigător
| patrix99 a răspuns:

Poi tu le faci si cand se face ora 00:00 ele se adauga in contul tau de conquiztadorwinking. Adica daca cauti pe acolo iti va arata cate stele ai in total, cate cranii etc. Deci sa nu crezi ca stele iti dispar si ca ai muncit degeaba pentru elewinking. Ele se adauga in contul tau de conquiztador si se tot adauga la ele pe parcurs ce tu mai strangi happy.
Funda?big grin