| salvy20 a întrebat:

Pe Facebook, de ce nu imi apare poza pe profil atunci cand ma eticheteaza cineva? sau daca ma etichetez in poza unui prieten, nu imi apare. stie cineva?

Răspuns Câştigător
| bngthtbx a răspuns:

Poi e de la setari. satari confidentialitate si p urma "cum functioneaza etichetele" schimba tu acolo c vrei sa-ti apara in leg cu etichetele tongue

1 răspuns:
| bngthtbx a răspuns:

Wrong. TE POTI ETICHETA IN FOTOGRAFIILE PRIETENILOR! orice poza p care o vezi (a ta/ a altcuiva) are in dreapta jos optiunea "eticheteaza aceasta fotografie"