| CosminCSM00 a întrebat:

Cum sa etichetez o poza pe facebook. Sa apara la " filmele si fotografiile cu tine" Dar sa nu mai intru la poza de profil si sa o etichetez apoi sa o sterg. Sa o etichetez si sa apara direct la "filmele si fotografiile cu tine". sper ca ati inteles.

1 răspuns:
| Miza a răspuns:

Pai din cate am inteles din ce ai explicat cel mai simplu mod ar fi cand incarci poza sa ti`o etichetezi din prima deci sa nu dai skip tagging friends!happy sau in caz de ai incarcat`o deja, pui pe poza respectiva care vrei sa o etichetezi, si mai jos la poza in dreapta scrie Eticheteaza Fotografia! pui p aia si ti`o etichetezi!winking sper ca ti-am fost de folos. pa si bafta. plz fundhabig grin