| Ho1 a întrebat:

Pe facebook, mi-am facut un album, apoi urmatoarea zi am mai vrut sa adaug foto in el si cum s-o fac?

Răspuns Câştigător
| elenushaha a răspuns:

Nu poti decat daca schimbi poza de profil... daca vrei sa pui poze pune la stare

5 răspunsuri:
| elenushaha a răspuns:

Pai dai click pe album si ar trebui sa iti apara add photo

| Ho1 explică (pentru elenushaha):

Am vrut sa adaug foto in albumul (fotografiide profil), aciolo nu pot sa adaug, cum s-o fac?

| elenushaha a răspuns (pentru Ho1):

Nu poti decat daca schimbi poza de profil... daca vrei sa pui poze pune la stare

| TeamLana a răspuns:

Click pe album. Dreapta-sus trebuie sa fie un buton cu '+Add Photos'

| ionutza2001 a răspuns:

Trebuie sa intri pe facebook, dai la album si daisus in dreapta adauga fotografi!
Mult succes

| minuuu a răspuns:

Dai la editare album->adaugare fotografii.