| BestOctavian a întrebat:

Pe hi5 la un joc numit Barn Buddy nu pot trimite invitatii pentru vecini, imi zice ca invitatia/ile sunt estate si sa trimit un link, dar nu stiu messul nimanui
si nu stiu ce sa fac, dau fundita, folositor, amuzant si inteligent pentru raspunsul care ma poate ajutawinkingbatting eyelashes laughing

5 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Eu cred ca tu trimiti invitatia si ei o primesc in inbox sau in spam

| Akid a răspuns:

Eu am 53 de vecinismug

si nu e joc de copii cum cred altii

poti pune la stts de la hi5 linkul si scrii pentru vecini barn buddy
si sint sigura ca o sa intre cineva
sper ca te-am ajutat

| BOGDAN a răspuns:

Ala e joc e copii

| stefan1988 a răspuns:

Pui linkul ala care ti-l da il pui la status si cei care intra o sa fie vecini cu tine da si mie linkul eu am lvl 18
sper ca te am ajutat

| wykyal a răspuns:

Si eu joc acel joc si foarte greu ati intra vecini e ceva de la joc eu prima data mi am ales niste prieteni apoi am tot dat invitatii si ante oluna mi au intrat 10 vecini cu greu. eu sunt sabau alexandra, 22 ani si poate ma faci prieten ca sa fim vecini