| eubahhh a întrebat:

Cum pot sa-mi bag vecini pe barn buddy? ca nu merge cand trimit invitatii... fundoiii :*

Răspuns Câştigător
| Ilovemyboy a răspuns:

Uite aici un cod pe care il gasesti sus in adresa pagini:
http://www.hi5.com/......pCanvas.do
prima etapa:
intri pe profilul tau,la prietenii tai,intri pe profilul unuia care crezi ca joaca BB ,scrii pe o foaie numarul lui din adresa de ex in adresa ce ti-am dat-o apare numarul 470541376 in adresa prietenului apare alt numar,scrii numarul pe foaie
etapa 2:
deschizi alta fereastra si bagi in adresa paginii codul ce ti l-am da ,asta: http://www.hi5.com/......pCanvas.do
si acolo stergi numarul asta 470541376 si bagi cel de pe foaie si dai enter:)...daca nu merge la unu inseamna ca el nu joaca:)...
eu am avut vreo 47 de prieteni acuma am 1oo,daca ai inteles o sa mearga daca nu poti sa ma mai intrebi si iti mai explic inca odata:).mi-a facut placere sa te ajut,as vrea fundita daca vrei si tu:)
si nu sti metoda de a fura?:):).eu stiu una noua dar este un pic greut:) poate sti si tu alta:)o sa-ti spun daca vrei .si in acest fel ne ajutam reciproc.lasa-mi mesaj.papa:)

5 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Trimiti linkul care ti-l dau ei la prietenii de pe hi5.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da'i funda la litle angel :X cjiar meritha, merge shmecheria smugbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut ca daca trimiti invitatie iti da esec asa ca tu copiaza saitu ala care apare si trimitel pe mess la cine vrei si o sa se bage ca prieten, eu asa fac...pa. a daca sti cum pot sa fur chiar daca are caine ca nu stiu, daca sti te rog sa imi spui uite idul meu : MADA_MOTORS97. PA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum a aparut mai nou sa bag prietenii nu stiu cum imi da un cod cica sa il tr la prieteni... da cum nu stiu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi da.si mie id tau :O3 ca vreau sa; ti zic ceva in particularwinking in leg cu barn buddy... app nu pra stiu moduri sa furhee hee