| pawool a întrebat:

Pe la 5-6 ani (fac 15 in septembrie) am dormit la bunica mea si am avut un vis ciudat mai mult cosmar... intrau pe geam puscariasi, hoti, criminali si ieseau pe usa, adica pana ajungea unul la altul intra pe geam... si toti murdari pe fata cu ceva negru (cred ca cenusa)dar mergeau ca si cum eu nu as fi fost acolo. dupa o saptamana am avut un vis similar doar ca unul dintre ei avea un cutit si sa indreptat direct spre mine. apoi l-am uitat dar mia revenit in minte la 12 ani si i-am zis la maicamea si ea a zis ca si ea avea acelasi vis cand era mica si dormea in camera aia.
imi puteti spune ce inseamna? FUNDA si la restul raspunsurilor vot(scuzati categoria da nu am gasit vise

Răspuns Câştigător
| ċønŧraśŧ a răspuns:

Buna! sinecr, mi se pare ceva ciudat. Stii? poate ca o sa se intample [mie, in ultimul timp, mi se intampla diverese secvente din vise. ] Propunerea mea este sa numai dormi in acea camera! si sa nu te mai uiti la filme de groaza. Cred ca se trage din parinti smug "asa mama/tata, asa fiu/ fiica "

3 răspunsuri:
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Pai cred ca se trage de la tv, te uiti la prea multe filme cu hoti, sau ceva in genu. big grin

| nicole04 a răspuns:

Woow...interesant. sincer.

| nicole04 a răspuns:

Poate se trage de la tv. dar. si maicasa... a avut si ea. aceleasi visuri. cand era mica. deci e ceva la mijloc. poate.chiar s-a intamplat ceva. in camera aceea. si. poate hmm. poate chiar au fost. hoti acolo. sau poate te-au jucat. prea mult Cslaughing. sincera. sa fiu. mie mi se intampla sa visez anumite faze. si in timp chiar sa se intample in realitate. si am o senzatie. asa. naspha. big grin