| PDM2000 a întrebat:

Voi credeti in sfarsitu lumii? daca tot se zice... eu mereu cand ma gandesc ca va veni sfarsitu lumi si nu o sa mai fie nimeni plang nu stiu da aasa imi vine tin foarte mult la tara asta la lumea asta la toti sunt dragi fiecare om totusi cand vine la ce ora asta o zis ca vine nu a venit

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Este duminica dimineata si n-am murit...

| fluturas a răspuns:

Nu cred in toate prostiile laughing ca cica si azi se zicea ca vine sfarsitu lumii si eu inca traiesc big grin, dar cred ca o data tot o sa vinawinking
sincer mie nu mi frica, nu tin la tara asta, tin doar la cateva si alea putine persoane, si stiu ca poate 23 persoane tin la mine si atat.
mi-ar parea rau daca ar veni recent, ca ma simt cam nepregatita laughing, dar n-am niciun fel de frica

| baru a răspuns:

Sall. Sunt lucruri mult mai importante in viata, la care sa te gandesti. Lasa aceasta problema in grija intregului. Traieste clipa Pa!

| madalyna a răspuns:

Astazi dmineata s-a spus ca va veni sfarsitul lumi mai precis un om de stiinta pe nume Camping a prezis in data de 20 vine spre 21 sambata la ora 4 dimineata va fi un cutremur mare care va afecta tot globul pamantesc.Eu nu am crezut prima data aceasta aiureala dar citind unele articole pe net m-au cam pus pe ganduri si ghinionul meu s-a intamplat ca sa ma trezesc la 3 jumatate si sa ma gandesc ca mai am decat o jumatate de ora de trait.Am asteptat speriata pana la ora 4 si apoi...si apoi...nu s-a intamplat nimic.Acel om care a spus ca va fi sfarsitul lumi a mintit in legatura cu asta si am mai citit undeva pe net ca dupa urma acestei stiri afacut niste bani.In plus acest tip a mai gresit in privinta prezicilor sale de exemplu el a mai prezis ca sfarsitul lumii va fi in anul 1994 dar nu a fost.Aceste date nu se pot calcula cu un calculator si orice om de stiinta oricat de destept ar fi nu poate stii cand va fi sfarsitul lumi asta numai Dumnezeu stie.Asa ca linisteste-te totul a trecut si s-a dovedit a fi o falsa.

| Cattalina a răspuns:

O sa vina cum a venit in 2000, 2002 si in 2008 oh go on

Nu vina ma, au mai zis astia multe si nu s-a intamplat... stai linistita oh go on