| laryssa93 a întrebat:

Pe laptop-ul lui sora-mea cand intra pe mess si incearca sa vb cu cineva nu apare ce mesaje scrie sau primeste! DE CE? cine ma poate ajuta? pleasee!

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu spun sa te uiti sa vezi ce spatiu mai ai pe partitia ''C''. E posibil sa ai arhiva activata de la messenger, si sa nu mai aibe loc unde s-o salveze.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca cu o alta versiune de messenger.

| Parintele a răspuns:

Reinstaleaza mess. daca nu mere reinstal windows.

| ☺Clau☻ a răspuns:

Reinstaleaza mess-ul.Si eu am mai patit asahappy

| Bucatarul.com a răspuns:

Vezi sa nu se fi jucat cineva la font sa-ti puna mesajele primite + cele trimise pe culoarea alb! laughing

| blogger a răspuns:

Deschizi run din windows sau cum command promt si scrii acolo 2 comenzi:
1) regsvr32 jscript. dll
2) regsvr32 vbscript. dll
dai restart la calc, nu mai stiu care din ele. Succes!

| gianinutza a răspuns:

Are virusii... spune-i sa reinstaleze messu'